Top 10 najlepszych stron w katalogu:

 • Telewizja przemysłowa. Monitoring CCTV »

  Firma Monitoring24oferuje kompleksowe usługi w zakresie projektowania, instalacji oraz serwisu systemów telewizji przemysłowej oraz systemów alarmowych.
  By zapewnić Państwu jak najlepszy standard usług, instalujemy wyłącznie sprawdzone systemy renomowanych producentów, dbając zarazem o minimalizację kosztów Klienta.
  Wychodzimy bowiem z założenia, że istnieje wiele rozwiązań, niekoniecznie najdroższych, mogących zapewnić Państwu bezpieczeństwo.
  Każdy projekt jest indywidualnie dobierany dla Klienta, uwzględniający jego preferencje
  i odpowiadające mu warunki cenowe.
  Projekty systemów alarmowych oraz monitoringu CCTV wykonujemy bezpłatnie.
  Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, aby w pełni spełnić Państwa oczekiwania.

  Data dodania: 03 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • RADI Pogotowie Komputerowe Gdańsk »

  Firma oferuje wsparcie informatyczne osobom prywatnym oraz małym firmom. Naszymi atutami są: bezpłatny dojazd do klienta na terenie większości powiatów województwa pomorskiego, całodobowy dostęp, opłata jedynie za wykonanaą usługę, oraz komputer zastępczy w razie poważniejszych napraw. Naprawiamy komputery stacjonarne jak i laptopy. W przypadku serwisu laptopów lub komputerów stacjonarnych. Staramy się rozwiązywać problemy z komputerami naszych klientów, od razu na miejscu przy pierwszej wizycie serwisanta. Wizyty umawiane są na ten sam lub następny dzień, lub wedle uznania klienta. Jesteśmy elastyczni i kreatywni, zapraszamy do kontaktu. 503473413

  Data dodania: 11 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • TMTec Montaż elektroniki SMD/THT »

  Zajmujemy się kontraktową produkcją elektroniczną w technologii powierzchniowego montażu podzespołów elektronicznych.Oferujemy Państwu wysokiej jakości montaż SMD i THT w niskiej cenie dzięki zastosowaniu zautomatyzowanej linii produkcyjnej. Posiadamy park maszyn, który jest na tyle elastyczny, że umożliwia produkcję układów elektronicznych dla prototypów, małych, średnich i dużych serii. Pragniemy przyczynić się do tego, aby nasi Klienci osiągnęli maksymalną wydajność i niezawodność w produkcji, dlatego jakość wykonanego montażu poddawana jest stałej kontroli.

  Data dodania: 03 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Producent obwodów drukowanych Techno-Service S.A. »

  Obwody drukowane: wielowarstwowe, dwustronne, jednostronne. Stosowane laminaty: FR4, high Tg, aluminiowe, ceramiczne, mikrofalowe. Dostępne kolory maski: zielona, niebieska, czerwona, biała, czarna mat, inne na zamówienie. Dostępne kolory opisów: biały, żółty, czarny, niebieski, czerwony, inne na zamówienie. Dostępne pokrycie: złoto chemiczne, HAL bezołowiowy. Obróbka mechaniczna: frezowanie, rylcowanie, ślepe przelotki, frezowanie na głębokość, fazowanie. Terminy realizacji zleceń prototypowych: ekspres od 24h, standard 7 dni. Terminy realizacji zleceń produkcyjnych: ekspres od 24h, 5 dni w ofercie 5 LT, standard 9 dni. POLECANE PRODUKTY 5LT - zamówienia na obwody 1-, 2-stronne lub wielowarstwowe o pow. od 1 do 5m² w ciągu 5 dni roboczych. Zalety: brak kosztów programu do testowania oraz wyjątkowo niska cena dokumentacji. Oferta dostępna jest wyłącznie za pośrednictwem naszej strony internetowej www.pcb-technoservice.eu

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Liczenie czasu pracy - controlsys.com.pl »

  rozwiązania kontroli czasu pracy i kontroli dostępu, nowości technologiczne - HITACHI czyli skanowanie układu naczyń krwionośnych. Biometria twarzy, odcisk palca lub karty zbliżeniowe jako rozwiązania przyszłości. Autorskie rozwiązania ControlSYS to przede wszystkim oprogramowanie stworzone specjalnie dla naszych klientów, stale rozwijane, z dostępem do bezpłatnych aktualizacji, możliwość tworzenia modyfikacji do oprogramowania na indywidualne potrzeby każdego z klientów. Integracja naszych kontrolerów z systemami alarmowymi i przeciwpożarowymi zapewnia pewne i trwałe rozwiązania. W swojej ofercie firma posiada wszystkie niezbędne akcesoria do systemów KD i RCP, zegary czasu pracy, karty RFID i MIFARE, akcesoria, drukarki kart plastikowych, karty mikroprocesorowe i dualne, kamery ip wykorzystywane z systemie fotorejestracji - pomagają zweryfikować czy ktoś nie podmienił karty z innych pracownikiem. Pełna oferta to także systemu monitoringu CCTV.

  Data dodania: 03 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • ICP-DAS | Automatyka Przemysłowa »

  W ofercie posiadamy komputery NPE, które mogą pracować w trybach: konwerter portów szeregowych, modbus Master/Slave/Gateway, serwer SNMP, network GPRS router, serwer internetowy: www/ftp/mail, rejestrator danych, serwer SQL. Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałymi urządzeniami dostępnymi w naszej bazie produktów.

  Data dodania: 03 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Montaż urządzeń elektronicznych SMD i THT - el-mont.pl »

  Firma EL - MONT powstała w 2002 roku. Już na początku działalności zyskaliśmy zaufanie
  wielu zadowolonych Klientów.

  Wykonujemy montaż powierzchniowy SMD, przewlekany THT i montaż mieszany.

  Nasz montaż przeprowadzany jest zgodnie z aktualnie obowiązującą normą IPC-A610D i poparty stosownym certyfikatem.

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie danych z dysków - krollontrack.pl »

  Zależy nam na sukcesie Klienta, dlatego też za nasze usługi płacicie Państwo dopiero po usługach zwieńczonych powodzeniem. Żeby ustalić rodzaj wady oraz przedstawić Państwu wynik analizy, zachęcamy do skorzystania z darmowej ekspertyzy, która pozwoli też określić koszt naprawy informacji. Duże obycie i duża praktyka w naprawianiu danych pozwala nam naprawiać dane z sporą skutecznością. Jako jedyna firma w kraju mamy specjalistyczne urządzenia, odpowiednie oprogramowanie oraz własne laboratorium odzyskiwania danych. odzyskanie danych z dysku. Ciągłą opiekę informatyczną proponujemy zwłaszcza nowo powstałym oddziałom przedsiębiorstw, których dział IT ma lokalizacje w innym mieście.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Systemy alarmowe Kraków - alarm.biz.pl »

  Firma Master posiada długoletnie doświadczenie w zakresie dostarczania profesjonalnych urządzeń z dziedziny zabezpieczeń i ochrony mienia. Oferujemy produkty najwyższej jakości, spełniające wszelkie standardy bezpieczeństwa i jakości. W szerokim asortymencie m.in. systemy alarmowe, domofony i videodomofony, telewizja przemysłowa i urządzenia do ochrony pojazdów.

  Data dodania: 16 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Słuchawki - sluchawkidlakazdego.pl »

  Ludziom, którzy akceptują tylko czysty dźwięk i za krótki czas planują kupić słuchawki zalecamy wejść na portal sluchawkidlakazdego.pl. Każdy wie, że elektronika bywa różnej jakości i podczas zakupu czasami ciężko jest trafić na lepsze modele. Kupowanie bez podstawowej wiedzy mija się z celem, ponieważ istnieją małe szanse, że trafimy dobrze. Na naszej stronie www umieszczamy wiele recenzji czy opinii, które mają pomóc przeciętnemu człowiekowi w wyborze słuchawek. Sprawdzamy słuchawki dla graczy, słuchawki dokanałowe oraz słuchawki nauszne. Staramy się przedstawić każdy rodzaj aby trafić w każdy gust. Nie siedź bezczynnie i już dzisiaj wejdź na sluchawkidlakazdego.pl. Zapraszamy!

  Data dodania: 01 04 2012 · szczegóły wpisu »